Menu Close

Ekran LED TV – Ekrany Reklamowe Telewizorów Zewnętrznych

Ekran TV Zewnętrznej Odporny Na Wodę I Warunki Atmosferyczne


Aqualite to zupełnie nowa jakość na rynku monitorów pogodoodpornych. Urządzenia tej marki, niezwykle popularne w Wielkiej Brytanii, dostępne są już również w Polsce. Podstawowym atutem pogodoodpornych monitorów Aqualite jest wysoki poziom ochrony przed wodą i pyłem, niezawodna praca oraz bardzo atrakcyjna cena, niespotykana do tej pory w monitorach tej klasy.

Poziom ochrony IP66, zgodny z Polską Normą (PN-EN 60529:2003), oznacza całkowitą ochronę przed wnikaniem pyłu oraz ochronę przed silnym strumieniem wody z dowolnego kierunku. Te cechy oraz możliwość pracy w zakresie temperatury od -25°C do +46°C czynią z niego monitor zdolny pracować w niemal każdych warunkach i wielu wymagających miejscach – pubach, barach, stadionach, ogrodach zoologicznych, parkach, szkołach, boiskach, basenach, Aquaparkach czy nawet w klubach golfowych i na jachtach – wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość obrazu i niezawodność działania.

Wszystkie monitory Aqualite wyposażone są w panel LCD o żywotności aż 60.000 godzin oraz mogą pracować w trybie 24/7. Dostępne są dwie serie monitorów – z podświetleniem CCFL (jasność 500cd/m2) oraz Direct LED (jasność 1500 cd/m2). Wszystkie monitory Aqualite wyświetlają obraz w wysokiej rozdzielczości Full HD (1.920 x 1.080) z kontrastem aż 10.000:1. W skład każdej serii wchodzą monitory o przekątnych 32”, 42”, 55” oraz 65”.

Monitory Aqualite wyposażone są w szereg 3-metrowych, najpopularniejszych przewodów w tym HDMI, VGA, RS232 (do sterowania monitorem) czy przewody audio. Odczyt materiału możliwy jest również za pośrednictwem portu USB. W zestawie znajdują się również wydajne, wodoodporne głośniki.

Wszystkie monitory Aqualite objęte są 2-letnią gwarancją producenta.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o pogodoodpornych i wodoszczelnych monitorach Aqualite

Email: Contact Us
Youtube: Aqualite Outdoor TV